YÖNETİM KURULU  
 

Alhan YILMAZ
Yönetim Kurulu Başkanı

1971 Gümüşhane doğumlu. 1981 yılında ailesiyle gittiği Almanya'nın Stuttgart şehrinde orta öğrenimini ve akabinde otomotiv yüksek meslek okulunda mesleki eğitimini tamamladı.

1991 yılında bölgenin en genç iş adamı olarak Baden Württemberg eyaletinde bir ilki başlattı, hazır döner üretim tesisi kurdu, akabinde kendi döner restoranları zincirini oluşturdu. Almanya'dan sonra 1996 yılında Hırvatistan/Zagreb'de ilk Türk restoranını açtı şubeleştirdi.

1997 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketleri için yurt dışı bağlantılı projeleri gerçekleştirmek üzere İstanbul'a davet edildi. İSMER, İSFALT, UKM, HALK EKMEK, İSTAÇ, İSBAK vb. iştirak şirketlerin projelerinin koordinasyonunu yürüttü.

1998 yılında itibaren sırasıyla kurucu ortağı olduğu DİKA, SUNVİLLE, DİKY, FİYO, MEVA şirketlerinin yönetim kurulu başkanlığını yürütmektedir.

Şiran Eğitim ve Kalkınma Vakfı (Ş EKAV) kurucuları arasında yer almaktadır. İstanbul Verimli İş Adamları Derneği (İVİAD) üyesi. Sosyal projeler üzerine çalışmalar yapmaktadır. Almanca ve İngilizce bilmektedir.Mehmet TAV
Yönetim Kurulu Üyesi

08.04.1951 yılında Elazığ'da doğdu. İlk ve Orta Okulu Elazığ'da bitirdi. 1967 yılında Kuleli Askeri Lisesinden, 1969 yılında Kara Harp Okulundan, 1970 yılında Topçu ve Füze Okulundan mezun olarak çeşitli askeri birliklerde subay olarak görev yaptı. Daha sonra İstanbul Belediyesi ve İçişleri Bakanlığı kadrolarında memur olarak görev yaptı. 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. İstanbul Barosunda stajını tamamlayarak avukatlığa başlamıştır. O tarihten beri İstanbul- Kadıköy'de kendi kurduğu ofiste serbest avukat olarak çalıştı.

Tav Hukuk Bürosu, genel olarak hukukun bütün dallarında: Özel Hukuk ve Milletlerarası Özel hukuk, İş Hukuku, İdare Hukuku, Miras Hukuku ve Aile Hukuku ile İcra ve İflas Hukuku ve Ceza Hukuku dallarında faaliyet göstermiş olmasına karşın ağırlıkla: Gayrimenkul (Eşya Hukuku) ve Ticaret Hukuku konularında faaliyetini yoğunlaştırmıştır.

Avukat Memet Tav, faaliyetlerine Meva Hukuk Bürosunda Yönetici Avukat olarak devam etmektedir.
Bedri AĞAÇ
Yönetim Kurulu Üyesi

1966'da Gümüşhane'de dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Gümüşhane'de tamamladı. Sonra sırasıyla; Kuleli Askeri Lisesi, Kara Harp Okulu ve Kara Kuvvetleri Ulaştırma Okulunu bitirdi. 20 yıl süre ile TSK Kara Kuvvetlerinde; Takım, Bölük, Tabur ve Kıt'a komutanlığı, Ulaştırma Okulu ve Lojistik Yönetim Okulu'nda; öğretmenlik, Kolordu Karargahları ve NATO Karargahında; Plan subaylığı, müstakil Kıt'a ve Kışlada; Lojistik Destek Komutanlığı görevlerini başarıyla icra etti. ABD'de VİRGİNİA TEC. Üniversitesine bağlı ALMAC'da (Army Logistic Management Collage)(Ordu Lojistik Yönetim Koleji) 6 ay süreli Üst Düzey Lojistik Yönetici Eğitimi(Master) aldı ve bu eğitimi Olağanüstü Başarı ile tamamladı. Almanya'da NATO Karargah Oryantasyon Kursu, Lojistik Yönetim, Ulaştırma Planlama ve Evsahibi Ülke Destek Kurs ve eğitimlerini, İspanya'da Standardizasyon Kursunu, Belçika'da Müttefik Yığınaklanma ve Ulaştırma Planlama Kurs ve eğitimlerini başarı ile tamamladı.

İki yıla yakın bir sürede yurt dışında çeşitli görevlerde bulundu. HIRVATİSTAN'da Türkiye'yi temsilen "Milli Destek Birlik Komutanı ve Gümrük ve Ulaştırma Subayı" olarak görev yaptı ve aynı dönemde Hırvatistan'ın SPLİT Hava Limanında "Hava İrtibat Subayı" olarak Türkiye-Hırvatistan/Bosna-Hersek arasında; Hava Ulaştırması ve Hava Terminal işlemlerini yönetti. Amerika, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Belçika, Hırvatistan, Bosna, Kosova ve Ukrayna'da çok sayıda uluslararası tatbikat, toplantı, seminer ve çalışmaya katıldı. Türk Silahlı Kuvvetlerinden hizmet süresini tamamlamayı müteakip Yarbay rütbesi ile kendi isteği ile emekli oldu. 2009 Yerel Seçimlerinde CHP Gümüşhane Belediye Başkan Adayı olarak seçimlere girdi. 2009'da TDH(Türkiye Değişim Hareketi) Gümüşhane İl Teşkilatını kurdu ve İl Başkanlığını yürütmeye devam etmektedir. İyi derecede İngilizce, orta düzeyde Almanca ve Hırvatça bilir. Evli ve bir çocuk babasıdır.
 

 

 

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player